دستگاه برچسب زدن گوشه کارتن اتوماتیک

دستگاه برچسب زدن گوشه کارتن اتوماتیک
این دستگاه به طور گسترده ای در لوازم آرایشی ، غذایی ، دارویی ، مواد شیمیایی روزانه ، الکترونیک ، اسباب بازی ، سخت افزار ، پلاستیک و سایر صنایع استفاده می شود و می تواند برای برچسب زدن هواپیما های مختلف اعمال شود و جایگزینی مکانیسم پوشش می تواند برچسب زدن سطح ناهموار را برآورده کند. و دستگاه دارای مزایای ثبات بالا ، اثر برچسب زدن خوب ، بدون حباب هوا ، بدون چین و چروک و برچسب زدن دقیق است.

پارامترهای دستگاه برچسب زدن
طول برچسب10 میلی متر ~ 300 میلی متر
عرض برچسب10 میلی متر ~ 150 میلی متر
قطر خارجی برچسب رول300 میلی متر ~ 350 میلی متر
قطر داخلی برچسب رول70 میلی متر ~ 75 میلی متر
دقت± 1 میلی متر
سرعت برچسب30 ~ 120pcs / min
سرعت نوار نقاله5 ~ 25 متر در دقیقه
نوع برچسب مناسببرچسب برچسب چسب (برچسب شفاف موجود است)
فشار هوا در حال کار0.4-0.6 مگاپاسکال
ولتاژ220VAC ± 10 50HZ
قدرت1500 وات
وزن230 کیلوگرم
ابعاد کلی2000 میلی متر × 800 میلی متر × 1500 میلی متر

ویژگی های اصلی

1) طیف وسیعی از برنامه ، می تواند نیازهای برچسب زدن بطری دور یا برچسب زدن بطری sqaure را برآورده کند ، تغییر برچسب زدن بین بطری ساده است ، تنظیم آن آسان است

2) دقت برچسب خوب است ، انحراف برچسب مکانیزم تصحیح را تصویب می کند ، نوار منحرف نمی شود ، موقعیت برچسب گذاری و شیب قابل تنظیم است ، و تنظیم زاویه مرده ندارد.

3) کیفیت برچسب عالی است ، کمربند الاستیک را فشار دهید ، برچسب صاف است ، بدون چین و چروک است ، کیفیت بسته بندی را بهبود می بخشد.

4) این نرم افزار انعطاف پذیر است ، دستگاه برچسب ایستاده بطری با عملکرد جدا کردن بطری اتوماتیک ارائه می شود ، می تواند در یک دستگاه تولید شود و همچنین می تواند با خط تولید متصل شود.

5) کنترل هوشمند ، ردیابی خودکار فوتوالکتریک ، غیر برچسب گذاری ، تصحیح خودکار غیر استاندارد و تشخیص خودکار برچسب ، جلوگیری از نشت و ضایعات برچسب.

6) پایداری بالا ، تجهیزات پشتیبانی 7 × 24 ساعت ، Mitsubishi PLC ، صفحه نمایش صفحه نمایش Weinview ، سنسور بطری KEYENCE ، سنسور برچسب با دقت بالا Leuze کار می کنند.

7) تنظیم ساده است ، سرعت برچسب زدن ، سرعت انتقال و سرعت جدا کردن بطری می تواند تنظیم سرعت مرحله ای را تحقق بخشد ، و تنظیم با توجه به نیاز انجام می شود.

8) قوی و با دوام ، مکانیزم تنظیم سه میله را استفاده کنید ، از ثبات مثلث استفاده کامل کنید ، کل دستگاه جامد و با دوام است. این از فولاد ضد زنگ فول ss304 ساخته شده است ، که مطابق با الزامات تولید GMP است.

کارتن اتوماتیک-جعبه-گوشه-برچسب زدن-دستگاه-جزئیات

جزئیات

مکانیزم باز کردن

از برچسب غلتک استفاده می کند. مکانیزم هنگام کار دستگاه باز می شود.
- اعمال برچسب: برچسب چسب ، فیلم چسب خشک ، کد نظارت الکترونیکی ، بارکد و غیره.
- کاربرد محصول: محصولات مورد نیاز برای چسباندن برچسب ها یا فیلم ها روی یک سطح قوس بزرگ صاف

عملکرد کشش

این برچسب را می کشد که باعث افزایش دقت برچسب می شود. کارکرد ساده آن بسیار ساده است. و می تواند از برچسب زدن جلوگیری کند.

سنسور

پشتیبانی از کار طولانی مدت ، بدون تشخیص گرم ، دقیق ، عملکرد ساده. هنگامی که دستگاه کار می کند ، برچسب را حس می کند. بنابراین می تواند دقت را افزایش دهد.

مکانیسم پوشش

تنظیم ساده ، شکل گیری استاندارد ، بدون چین و چروک ، بدون حباب

مواد ماشین

قوی و با دوام ، مکانیزم تنظیم سه میله را استفاده کنید ، از ثبات مثلث استفاده کامل کنید ، کل دستگاه جامد و با دوام است. این از فولاد ضد زنگ فول ss304 ساخته شده است ، که مطابق با الزامات تولید GMP است.

اجزاء

پایداری بالا ، تجهیزات پشتیبانی 7 تا 24 ساعته کار می کنند ، میتسوبیشی PLC ، صفحه نمایش Weinview ، سنسور بطری KEYENCE ، سنسور برچسب با دقت بالا Leuze.

چاپگر جوهر افشان

این می تواند مجهز به دستگاه چاپگر جوهر افشان باشد که می تواند تاریخ تولید و تعداد دسته را بصورت آنلاین چاپ کند ، روند بسته بندی بطری را کاهش دهد و بهره وری تولید را بهبود بخشد.

چاپگر روبان

این می تواند مجهز به دستگاه چاپگر روبان باشد که می تواند تاریخ تولید و تعداد دسته را بصورت آنلاین چاپ کند ، روند بسته بندی بطری را کاهش دهد و بازده تولید را بهبود بخشد.

کاربرد

این می تواند برای برچسب زدن ، جعبه کارتن ، کارت های مختلف ، ورق های کاغذی ، جعبه های کاغذ باز نشده ، کیسه های PE ، کتاب و موارد مشابه استفاده شود و همچنین می تواند با فیلم های محافظ روی سطح محصولات مختلف چسبانده شود