محصولات

VKPAK دارای برچسب زدن اتوماتیک برای برچسب های کاغذی حساس به فشار و همچنین برچسب های آستین پلی اتیلن و جمع شدن بدنه است. سیستم های اتوماتیک ما را می توان برای برنامه های جلو ، عقب ، بسته بندی و چند طرفه پیکربندی کرد. توانایی پیشرفته ما همچنین شامل فناوری چاپ و کاربرد برای کدگذاری UPC است.

VKPAK انواع مختلفی از سیستم های برچسب گذاری اتوماتیک را برای پاسخگویی به نیازهای برچسب گذاری شما تولید می کند. قلب هر دستگاه برچسب زدن خودکار سیستم کنترل آن است. VKPAK با مجموعه ای گیج کننده که با تمام سیستم های برچسب گذاری ما ترکیب شده است ، پیشرفته ترین کنترل ها را در بازار امروز ایجاد کرده است. علاوه بر این کنترل ها برای برنامه های خاصی که ممکن است داشته باشید قابل انعطاف هستند.

خواه به بالا ، پایین ، جلو ، پشت ، بسته بندی ، گردن یا هر ترکیبی از اینها نیاز داشته باشید ، ما می توانیم یک سیستم برچسب گذاری اتوماتیک متناسب با نیازهای شما ارائه دهیم. در این صفحه انواع مختلفی از تجهیزات برچسب گذاری اتوماتیک استاندارد را خواهید یافت ، اما نگران نباشید در مورد نیازهای خاص خود با ما تماس بگیرید ، زیرا احتمال وجود دارد ، ما می توانیم آنها را در سیستم برچسب گذاری مورد نیاز خود بگنجانیم.